Super Team

Ocelová schodiště

Jedná se o schodiště v provedení s jednotlivými stupni z ocelového plechu tl. 10mm se standartními prořezy jednotlivých stupňů.

Ocelové schodiště dovoluje klientovi i atypickou výrobu schodiště. Umožňuje zvolení vlastního tvaru a množství prořezů a také je toto schodiště vyrobitelné prakticky na jakýkoli průměr.

Standartní schodiště je vyráběno z ocelového přírodního plechu tl. 10mm, stejně tak jako doplňky schodiště (podesta, sloupky zábradlí, madlo, ev. průvlak sloupky zábradlí a pod.). V případě zájmu lze zaměnit materiál přírodní ocel na nerezovou ocel s různou povrchovou úpravou. Základní povrchová úprava všech prvků schodiště je fixace přírodního povrchu ocelového materiálu transparentním repelentním nástřikem s hedvábným leskem.

Tvarem a typem prořezů, průměrem a zvoleným materiálem lze současně i významným způsobem ovlivnit finální cenu výsledného schodiště.

V závislosti na výše uvedených možnostech výroby tohoto schodiště je použití tohoto schodiště velmi všestranné - od interiérů privátních prostor se zaměřením na vynikající konstrukční detail až po zcela funkční schodiště např. v průmyslových objektech.

Číst 1200 krát

Galerie Obrázků

View the embedded image gallery online at:
http://puure.cz/cs/schody/ocel#sigProGalleria57dcfa1497